Teknoloji Blogu

Calls Blacklist APK Numara Engelleme 2021

Calls Blacklist APK Hemen hemen herkesin telefonuna tanımadığı  veya gizli numaralardan çağrılar, SMSler gelir. Özellikle bu durumdan hepimiz rahatsız olmaktayız. Siz de benim gibi gizli hayranlarınızdan gelen çağrıları ve SMSleri engellemek ister misiniz? Numara engelleme  calls blacklist APK uygulaması tam da size göre. Özellikle android cihaz kullanan okuyucularımız için vazgeçilmez bir uygulama olacağı kesin.

Calls Blacklist APK Nedir?

Calls Blacklist APK, uygulaması hem çağrı engelleyici aynı zaman dada  SMS engelleyicidir. İstemediğiniz, özel (gizli, isimsiz) yada bilinmeyen numaralardan gelen arama ve mesajları hızlıca ve kolay bir şekilde engeller.

Uygulamanın en güzel diyebileceğim özelliği bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları da engellemesidir.

Numara Engelleme Calls Blacklist APK
Calls Blacklist  Özellikleri

Calls Blacklist  Özellikleri

  • SPAM ENGELLEME

Canınızı sıkan çağrı veya mesajlardan, pazarlamasından tutun, spam vb. aramalardan ve mesajlardan kurtulmak istiyorsanız, senin çözümün “Calls Blacklist“. Kullanımı oldukça basit aynı zamanda hafızada çok az yer kaplayan ancak güçlü bir çağrı engelleyicidir. Yapmanız gereken tek şey sizi rahatsız eden numaraları kara listeye eklemektir.

Calls Blacklist ile özellikle spam ve telesekreter aramalarını kusursuz bir şekilde engelleyebilirsiniz.

  • SMS MESAJLAŞMA ALANI    

Calls Blacklist APK aynı zamanda tamamen işlevsel yerleşik bir SMS mesajlaşma alanı sunar.
SMS mesajlarını gönderebilir, alabilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, tek bir uygulamayı kullanarak sohbetlerini yönetebilir ve spam SMS mesajlarını engellersiniz. SMS engellemeyi etkinleştirdiğinde uygulamanın yerleşik SMS mesajlaşma alanı kullanılabilir olacaktır.

Uygulama ile dilerseniz istediğiniz kişilerden gelen çağrıları kabul ettiğiniz halde SMS almak istemeyebilirsiniz. Bu özelliğini de denemenizde fayda var.

Bir diğer üzerinde durmak istediğim konu ise üye olduğumuz birçok kurum ve sayfalar tarafından numaralarımız bilgimiz dışında satılıyor. Buda istemediğimiz  tanıtım mesajları almamıza sebep oluyor. Yine sizi rahatsız eden mesajlardaki numarayı kara listeye ekleyerek reklam mesajlarından kurtulabilirsiniz.

  • KARA LİSTE   

Calls Blacklist APK  uygulamasını tüm istemediğiniz aramaları engelleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca spam mesaj gönderenlerin metin mesajlarını da engelleyebilirsiniz. Ayrıca kara listeye aldığınız numaraları bir dosyaya kaydedilip başka bir telefona kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Neler Yapabilirsiniz?

  • Numara engelleme  Calls Blacklist kullanımı  kolaydır.
  • SPAM mesajları engelleyin.
  • Özel numaralardan gelen çağrıları engelleyin.
  • Kara listenizi oluşturun.
  • SMS almak istemediğiniz kişilerin mesajlarını engelleyin.
  • Kişi listenizi aktif olarak yönetin.

Calls Blacklist APK Numara Engelleme İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vladlee.easyblacklist

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku