Online Virüs Tarama Yazılımları - Teknofeed.COM

Online Virüs Tarama Yazılımları

 Online Virüs Tarama Yazılımları
Okunuyor Online Virüs Tarama Yazılımları

İnternet kullanıcılarının baş belası Virüs ve Trojan yazılımlar geçen her gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar Sistemi yormayan ve Kalıcı çözüm sağlayan Anti-virüs programları ararken, Küçük çapta geliştirilen ‘Online Scanner‘ yazılımları sayesinde internet üzerinden bilgisayarınızı yormadan virüs taratması yapmak mümkün. Bu tür programlara örnek, Kaspersky ve ESET firmalarının Ücretsiz Online virüs taratma programları mevcut.

1) ESET Online Scanner

ESET firmasının geliştirdiği ve yoğun rağbet gören ürünü “ESET  Online Scanner” ile bilgisayarınıza indirdiğiniz ufak dosyanın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Bilgisayarınızda genel bir tarama yapma imkanı sunuyor. Hedef Taraması ve Karantina özellikleriyle neredeyse normal bir virüs programı kadar işinizi görüyor.

http://www.eset.com/tr/home/products/online-scanner/

adresinden yazılım hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve indirebilirsiniz.

2) Kaspersky Security Scan

 Kaspersky Lab ürünleri arasında yer alan ‘Kaspersky Security Scan‘ yazılımı ile ücretsiz hızlı tarama yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Spyware, Malware gibi gizli tehditleri taratmanızda yardımcı olabilcek bu yazılımı

http://www.kaspersky.com.tr/virusscanner

adresinden göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İSO Açma ve Oluşturma Programı başlıklı makalemizde iso açmak, iso dosyası nedir ve iso oluşturma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın