Online Virüs Tarama Yazılımları - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Online Virüs Tarama Yazılımları

 Online Virüs Tarama Yazılımları
Okunuyor Online Virüs Tarama Yazılımları

İnternet kullanıcılarının baş belası Virüs ve Trojan yazılımlar geçen her gün artmaya devam ediyor. Kullanıcılar Sistemi yormayan ve Kalıcı çözüm sağlayan Anti-virüs programları ararken, Küçük çapta geliştirilen ‘Online Scanner‘ yazılımları sayesinde internet üzerinden bilgisayarınızı yormadan virüs taratması yapmak mümkün. Bu tür programlara örnek, Kaspersky ve ESET firmalarının Ücretsiz Online virüs taratma programları mevcut.

1) ESET Online Scanner

ESET firmasının geliştirdiği ve yoğun rağbet gören ürünü “ESET Online Scanner” ile bilgisayarınıza indirdiğiniz ufak dosyanın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Bilgisayarınızda genel bir tarama yapma imkanı sunuyor. Hedef Taraması ve Karantina özellikleriyle neredeyse normal bir virüs programı kadar işinizi görüyor.

http://www.eset.com/tr/home/products/online-scanner/

adresinden yazılım hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve indirebilirsiniz.

2) Kaspersky Security Scan

Kaspersky Lab ürünleri arasında yer alan ‘Kaspersky Security Scan‘ yazılımı ile ücretsiz hızlı tarama yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Spyware, Malware gibi gizli tehditleri taratmanızda yardımcı olabilcek bu yazılımı

http://www.kaspersky.com.tr/virusscanner

adresinden göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Proxy Programı başlıklı makalemizde hotspot shield, proxy programı ve yasaklı sitelere girmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın