Teknoloji Blogu

Ashampoo Burning Studio 2013 (Ücretsiz)

Bir Alman firması olan Ashampoo‘nun bilgisayar teknolojisi alanınında farklı konularda yazılımları mevcut. Bunlardan biride CD / DVD yazma konusunda geliştirdikleri “Ashampoo Burning Studio 2013” işe yarayacak bir program.
Popülerleşmiş programlar’a oranla aynı seviyede hizmet verirken kullanıcılarına basit ve etkili bir kullanım olanağı sağlıyor.

ashampoo-burning

CD /DVD/ Blu-ray biçimlerinde dosya yazdırabilir, Müzik CD’leri oluşturabilir, İmaj dosyalarınızı CD’ye atabilirsiniz. Türkçe hizmet veren program; Sisteminizi yormaz ve güncelleme istemez.
Üstelik 2013 versiyonunu kurduğunuzda Ücretsiz lisans desteği veriyor.

ashampoo-burning-2

Program Ücretsiz dağıtılmaktadır, ancak kurulum tamamlandıktan sonra sizden lisans isteyecektir ve “Ücretsiz Lisans için E-Posta giriniz” diye uyarı verdiğinde, E-Posta adresinizi girip, Aktifleştirme kodunu aldıktan sonra programa yapıştırıp aktif hale getirebilceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL