Ashampoo Burning Studio 2013 (Ücretsiz) - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Ashampoo Burning Studio 2013 (Ücretsiz)

 Ashampoo Burning Studio 2013 (Ücretsiz)
Okunuyor Ashampoo Burning Studio 2013 (Ücretsiz)

Bir Alman firması olan Ashampoo‘nun bilgisayar teknolojisi alanınında farklı konularda yazılımları mevcut. Bunlardan biride CD / DVD yazma konusunda geliştirdikleri “Ashampoo Burning Studio 2013” işe yarayacak bir program.
Popülerleşmiş programlar’a oranla aynı seviyede hizmet verirken kullanıcılarına basit ve etkili bir kullanım olanağı sağlıyor.

ashampoo-burning

CD /DVD/ Blu-ray biçimlerinde dosya yazdırabilir, Müzik CD’leri oluşturabilir, İmaj dosyalarınızı CD’ye atabilirsiniz. Türkçe hizmet veren program; Sisteminizi yormaz ve güncelleme istemez.
Üstelik 2013 versiyonunu kurduğunuzda Ücretsiz lisans desteği veriyor.

ashampoo-burning-2

Program Ücretsiz dağıtılmaktadır, ancak kurulum tamamlandıktan sonra sizden lisans isteyecektir ve “Ücretsiz Lisans için E-Posta giriniz” diye uyarı verdiğinde, E-Posta adresinizi girip, Aktifleştirme kodunu aldıktan sonra programa yapıştırıp aktif hale getirebilceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Proxy Programı başlıklı makalemizde hotspot shield, proxy programı ve yasaklı sitelere girmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın