Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall - Teknofeed.COM

Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall

 Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall
Okunuyor Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall

guvenlik-program-burgazturk

Ünlü antivirüs yazılımı Comodo, bilgisayar güvenliği konusunda ilk akla gelen isimlerden birisi. Özellikle antivirüs’ün yanında ek bir güvenlik yazılımı arayan kullanıcılar için Comodo’nun hazırladığı Firewall ile Windows Güvenlik Duvarı’na ek olarak bilgisayarınızı daha da güvenli hale getirebilirsiniz. 

Uzun zamandır kullanılan bu ürün ile ağ üzerinde çalışan bilgisayarları daha da güvenli hale getirebiliyorsunuz. Örneğin bir program veya güncelleyici bir yazılım, bilgisayarınızda bir şey yapmak istediğinde arka planda bir çok işlem yapabilir. Bu olayı dahada güvenli hale getirmek isteyen Comodo, Firewall yazılımıyla program kurarken arka planda ki tüm işlemleri gerçekleştirmek için sizden izin istiyor. Bununla birlikte port gizleme ve ağ bloklama yapabiliyorsunuz.

comodo-firewall-indir-burgazturk

Eğer ki bilgisayarınızda ek güvenlik yazılımları arıyor ve özellikle ağ güvenliğine önem veriyorsanız Comodo Firewall’ü Ücretsiz şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 için Twitter yayınlandı başlıklı makalemizde microsoft, twitter ve windows 8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın