Teknoloji Blogu

S4 İçin 4.4.2 Test Aşamasında

0

Geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde piyasaya sürülen ve çok yüksek satış rakamlarına ulaşan S4, 4.4.2 test sürümü için halen bekleme aşamasında. 4.4.2 Üzerinde birçok yenilik yapılması da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz 3 gün içerisinde ortaya I9505XXUFNA5 kodlu bir test sürümü sızdırıldı. Bu test sürümünden önce 4.4.2 üzerinde biraz daha çalışılması gerektiği için henüz faaliyete geçmiş değil.

4.4.2 Üzerinde kullanıcılar tarafından gözlenen performans artışı vardı. Klavye üzerinde ise rahat kullanım ve klavye kolaylığı 4.4.2 beraberinde geldi. I9505XXUFNA5 kodlu test sürümünde ise multi-tasking hatası ortadan kaldırıldı.

Adsız

4.4.2 Üzerinde arayüz geliştirmesi de mevcut idi. Bildirim kısmındaki elementler yeşilden kitkat beyazına çevirilmesi gözden kaçmadı. Home kısmına ise kamera kısayolu eklendi. 4.4.2 ise Şubat veya Mart ayında bekleniyor…

Bir önceki yazımız olan LG'ye CES 2014'ten 35 Ödül başlıklı makalemizde ces, CES 2014 ve ces fuarı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et