Teknoloji Blogu

SEO Paketleri ile Siteniz Yükselsin

Sitenizin Google üzerindeki görünürlüğünü arttırmanın ve site sıralamanızı mümkün kılmanın en temel yolu SEO paketleri bünyesinde sunulan avantajlardan faydalanmaktır. Baba Backlink bünyesinde sunulan paketlerin ise mevcut beklentilere bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkündür. Ancak genel paket içeriği aşağıda verildiği gibidir.

İçerik Planlaması

Site içi içerik planlaması adı altında sunulan bu hizmet ile birlikte sitenizin sıralama yükseltmesi açısından gerekli olan içeriklerin profesyonel bir şekilde sunulduğunu söylemek mümkündür. İçerik planlaması kapsamında şunlara dikkat edilmektedir;

  • SEO uyumlu,
  • Tamamen özgün,
  • Hizmet sunulan sektör ile bağlantılı,
  • Belirli bir zaman planlaması çerçevesinde, içerik paylaşılması gerçekleştirilmektedir.

Site Dışı Backlink Analizi

Her backlink faydalı değildir. Bunun aksine çoğu çalışmaların siteyi olumsuz etkilediğini, sitenin mevcut sıralamasını düşürdüğünü söylemek mümkündür. Bu durum ile başa çıkmanın yolu ise zararlı baclink çalışmalarını tespit etmek ve gerekli önlemleri almaktır.

Anahtar Kelime Çalışması

SEO paketleri kapsamında sunulması gerekli olan en temel hizmet şüphesiz anahtar kelime çalışmasıdır. Çünkü bu hizmet kapsamında sitenin hedef anahtar kelimede sıralama elde edebileceğini söylemek mümkündür. Yani anahtar kelime analizi, sitenin hedef kitle ile buluşturulmasının en temel yoludur.

Yerel Kelime Planlaması

Özellikle hizmet ve satış odaklı sitelerde yerelleştirme çalışmaları oldukça önemlidir. Lokalizasyon çalışmaları olarak da adlandırılan bu çalışmalar sayesinde sitenin hem yerel trafik kazandığını hem de bulunduğu lokasyonda trafik elde ettiğini söylemek mümkündür.

Rakip Analizi

Bir sitenin iyileştirilmesinin ve geliştirilmesinin en temel yolu rakip analizidir. Bu analiz sayesinde doğruların ve yanlışların tespit edildiğini söylemek mümkündür. Daha açıklayıcı bir tabir ile anlatmak gerekirse SEO paketleri kapsamında bulunan rakip analizi, atılması gereken ya da atmaktan kaçınılması gereken adımlar hakkında bilgi edinilmesini mümkün kılmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku