Teknoloji Blogu

Teknolojinin Farklı Boyutu – İlgazi Teknoloji

İlgazi teknoloji oldukça geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine gerekli hizmetleri yüksek performans özellikli RFID – Wifi antenler ile beraber kontrol devre elemanları üreterek çalışmalarına devam etmektedir. RFİD etiketler için gerekli çiplere uygun etiket anten tasarımları yapılmaktadır.

Depodan üretimlere ve lojistik için gerekli süreçlere kadar her alanda yüksek performanslı endüstriyel rfid cihazların gelişimleri sağlanarak, devrim olarak nitelendirilebilen RFID ile; güvenlik antenlerinden, envanter ekip cihazlarına ve mobil satış uygulamalarına kadar her şey perakende satış sektöründe yer alan tüm ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olan ürünler sunulmaktadır. Şu an Hollanda, Almanya, Fransa ile Çin sınırlarında kullanıcıların bu alandaki ihtiyaçlarına paralel bir şekilde ürünlerin gelişimleri yapılırken, dünya üzerinde en önde gelen üreticiler tarafından özelleştirilen etiketler sağlanmaktadır.

Nesnelerde yer alan interneti ( loT ) alanları için gerçekleştirilmesi söz konusu olan çözümler ile birçok sektör üzerinde başarılı çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmalar için gerekli olan AR – GE adımları sayesinde biri birinden farklı yenilikçi çözüm yolları sunulmuştur.

Uniqueid.nl kapsamında misyon ve vizyon benimsemesi ile her zaman ilk sıralarda yer alınması sağlanmıştır. Belirlenen hedeflerde inceleme yapılacak olursa;

  1. Tüm bilinen lot – RFID ürünleri ile kısa süre içerisinde dünyanın tüm alanlarına gerekli teslimatlar sunulmaktadır.
  2. Müşterilerin taleplerine göre en uygun ve doğru olan ürünlerin seçimleri yapılarak kişilerin çözümlere kavuşması sağlanmaktadır.
  3. Ürünlerde geçerli olan en güncel teknoloji takip edilerek, müşteriler için en iyi halleri ile sunulmaktadır.
  4. Teknoloji alanlarında gösterilen dünyadaki başarılı hizmetler sayesinde müşterilerin beğenilerinin en iyi şekilde kazanılması başarılmıştır.
  5. Çalışmaların tamamı alanında uzman, deneyimli ve profesyonel olan çalışma ekipleri ile sunulmaktadır. Bu sayede herkesin her ihtiyaç anında yanlarında yer alınmaktadır.

Hem küçük ve hızlı loT çözümleri ile müşterilerin yanlarında yer alınırken hem de uçtan uca loT çözümleri ile müşterilere hizmetler sunulmaktadır. Üretim süreçlerinde gerekli iyileştirme çalışmalarından ekipman takiplerine kadar hızlı çözüm gerektiren hizmetler sunulur. Bunun yanı sıra geniş kapsamda çözüm ihtiyacı olanlar için de uzman ekipler gerekli destekleri sunmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku