Teknoloji Blogu

Twitter yeni kullanıcı profil sayfasını resmi olarak duyurdu

0

Twitter, uzun süredir beklenmekte olan kullanıcı profil sayfa tasarımını sonunda resmi olarak duyurdu. Henüz tüm kullanıcılar için aktif edilmeyen yeni tasarım, First Lady Michelle Obama’nın da aralarında bulunduğu bir kaç ünlü isimde denenmeye başlandı.

twitter-yeni-tasarim-ornek

İlk olarak internet sitesinin ve daha sonrasında mobil arayüzünü güncelleyen Twitter, kullanıcı sayfasında büyük adımlar atmaya planlıyor. Daha dinamik ve işlevsel olan yeni tasarımda üst sayfasında büyük kapak fotoğrafı ve alt kısmında; tweet sayfası, fotoğraf video sayısı, takip edilen kişiler, takip eden kişiler ve listeler dikkat çekiyor.

Portal tarzı bir görünüme kavuşacak Twitter’da yeni görünümün ne zaman kullanıma açılacağı henüz belli değil… Yeni tasarıma sahip hesapları şuradan gezebilirsiniz: @zacefron – @channingtatum – @nikosaliagas – @AFL – @flotus –
@gilbertogil – @FloydMayweather

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL