Teknoloji Blogu

Windows 8.1 Wi-Fi Sorunu ( Sınırlı) Windows 10 ile Ortadan Nasıl Kalkar ?

Birazcık eskiye dönelim henüz Windows 7 de iken Windows 8’i büyük umutlarla beklemedik hatırlayacağınız üzere, gördüğümüz gibi çok farklılıkta olmamıştı en azından Windows 10‘a kadar. Microsoft resmen kabuk değiştirdi ve epey bir başarının geleceğinin habercisi oldu.

windows-8-kablosuz-bağlanma-sorunu2

Ne diyorduk  ? Windows 8, evet sonra Windows 8 mi 8.1 tartışmaları çıktı yükselten bin pişman yükseltmeyen bin pişman. Nedeni haladır bilinmez ama Windows 8.1 Wi-Fi sorunu vardı. Bağlantıyı kesseniz de modeminize resette atsanız bu çözülemiyordu. Zaman geçtikçe birkaç çözüm sayılabilecek birşeyler bulunmuştu mesela Sınırlı yazısında beklerken 15 dakika sonra bağlantı düzelebiliyordu.

sınırlı

Bugün bileceğiniz üzere Windows 10 geldi. Ve beraberinde Sınırlı Bağlantı hatası almadığımızı gördük belirli bir kitleye dayanaraktan söyleyebiliriz ki eğer Windows 8.1 Sınırlı bağlantı sorunu alıyor ve sıkıldıysanız Windows 10’u tercih ederiz. Beraberinde ki yeni Windows’un muhteşem özellikleri de cabasıdır. Geçmeyenler tavsiyemizdir. Yardımcı olabileceğimiz bir konuda iletişim veya sosyal medya‘dan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku