Teknoloji Blogu

10 Adet Güzel BlackBerry Uygulamaları

BlackBerry Cihazlar için derlediğimiz Güzel 10 BlackBerry uygulamaları :

1) Love Battery

BlackBerry için değişik uygulamalardan birisi “Love Battery”.Pil dolu olduğunda Bankta birlikte oturan iki kişi, pil boşaldıkça uzaklaşıyorlar.

2) Application Resource Monitor

RIM’in geliştirdiği ‘Application Resource Monitor’ uygulaması ile sizden habersiz Arka planda çalışan ve pilin daha çabuk bitmesine yol açan uygulamaları tespit eder ve size uyarı verir.

3) iBlocker Lite (Call Blocker) – Call Block

Sizi rahatsız eden numaraları engellemek için iyi uygulamalardan biriside iBlocker.”Black List” aracılığı ile istemediğiniz numaraları bu listeye kayıt edebilir ve o numaralardan çağrı gelmesini engelleyebilirsiniz.

4) ING Bankieren 

ING Bank’ın geliştirdiği uygulaması ‘ING Bankieren’ ile hesabınız ile ilgili detaylara erişebilirsiniz.

5) Free KIds Piano

Cebinizde mini Piano taşımak istemezmiydiniz ? Geliştirilen ‘Free KIds Piano’ ile bu keyfi yaşayabilirsiniz.
Ayrıyetten bu uygulamanın bir benzeride Çocuklar içinde var, Free Kids Piano ile Çocuğunuza eğlenceli dakikalar yaşatabilirsiniz.

6) Free LensBoost

BlackBerry’in Fotoğraflar için kendi içersinde veya sonradan geliştirdiği bir uygulaması bulunmadığı için kullanıcılar İnstagram türü fotoğraflara efekt verme uygulaması arayışında, Buna azda olsa çağre olucak uygulamardan biriside Free LensBoost. Uygulamanın Ücretli sürümü içinde şu adrese bakabilirsiniz.

7) Slide Lock

iPhone’daki ‘Slide to unlock’ özelliğini seviyormusunuz ? Peki bunu BlackBerry’de de kullanabilmek istermiydiniz ? Buna olanak sağlayan uygulamalardan biriside ‘Slide Lock™ – Slide To Unlock™’.Şuana kadar yapılan yorum ve puanlamadan anlaşılan uygulamanın iyi olduğu yönde.1.99 $ fiyatında olan Uygulamayı sizde deneyebilirsiniz.

8) Free Screen Grabber

Ekran görüntüsü yakalamak için en iyi olarak gösterebilceğimiz uygulamalardan Free Screen Grabber ile İnternette gezinirken, Oyun oynarken veyada herhangibir uygulamadayken ekran görüntüsünü alabilir ve üzerinde hiçbir reklam yerleştirilmeden kaliteli bir şekilde resimlerinizi kayıt edebilirsiniz.

9) Flashlight Linterna

Cihazınızın önündeki bildirim ışığını veya Flash’ınızı el fenerine dönüştürmek bu uygulamayla çok kolay.Ücretsiz uygulamalar arasında yer alan Flashlight Linterna ile Cihazınızın önündeki bildirim ışığını farklı renklerde yakabilir veya Aynı anda hem ön hemde arkayı açabilirsiniz.

10) QR Code Scanner

 Yaşamımızın her alanına girmeye başlayan Kare kodları okuyabilmek için geliştirilen ücretli uygulamalara oranla başarılı bir performans sağlayan Free QR Code Scanner ile Kare kodları (QR Code) cihazınıza okutabilceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku