Teknoloji Blogu

En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Bu ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları, mobil cihazınızda veya tabletinizde çektiğiniz fotoğrafları zaten olduğundan daha şaşırtıcı hale getirmeye yardımcı olacaktır. Aslında, onları o kadar çok sevebilirsiniz ki, ücretsiz çevrimiçi fotoğraf editörlerine veya ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımlarına çok fazla ihtiyaç duymayacaksınız.

Bu ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarının her birinde renkleri ayarlama, yön değiştirme, kırpma, efekt ekleme, fotoğraf çerçeveleme, çıkartma ekleme, kırmızı gözü kaldırma, yazı tipi ekleme ve çok daha fazlasını içeren seçenekler içeren bir ton özellik bulacaksınız. .

Bir iPhone veya Android telefonunuz varsa, bu uygulamaların neredeyse her birinin telefonunuzda olduğunu ve indirmek ve kullanmak için tamamen ücretsiz olduğunu bilmekten memnuniyet duyarsınız. İşte fotoğraf düzenleme uygulamaları;

Pixlr

Pixlr, film rulonuzdaki görüntüleri ve uygulamanın içinden aldığınız yeni görüntüleri düzenlemenizi sağlayan başka bir ücretsiz resim düzenleme uygulamasıdır.

Göze çarpan ilk şeylerden biri, Pixlr’ın birden fazla görüntüyü üst üste bindirebilmesi ve hatta katmanlarını destekleyen tam gelişmiş bir masaüstü görüntü düzenleme programına biraz benzeyen opaklık ve boyutlarını ayarlayabilmesidir. Kendi görüntülerinizi üst üste yerleştirmek yerine, sağlanan duman, kimyasal yanık veya dış uzay görüntüsü gibi kısmen saydam bindirmeleri de kullanabilirsiniz.

fotoğraf düzenleme uygulamaları

Snapseed

Google’ın Snapseed uygulamasıyla bir resme ekleyebileceğiniz efektler ve stiller çok güzel ve basit parmak kaydırmalarıyla bu değişiklikleri uygulamak son derece kolay.

Tüm araçlar gizlenir ve yalnızca sola ve sağa kaydırırken yukarı ve aşağı kaydırdığınızda erişilebilir, seçilen aracın yoğunluğunu değiştirir. Bazı araçlar için, aracın düğmesine dokunmak, o araca ilişkin uygulayabileceğiniz daha fazla stil ve efekt gösterir.

BeFunky

BeFunky kullanımı son derece kolay bir uygulamadır çünkü araçların yoğunluğunu ayarlamak için parmağınızı yan yana kaydırabilirsiniz.

BeFunky ile görüntüyü kırpmak, düzeltmek ve döndürmek gibi yapabileceğiniz birçok şey vardır. Ayrıca parlaklık, dolgu ışığı, kontrast, renk tonu, yumuşatma, pozlama, sıcaklık, doygunluk ve diğer ayarları da yapabilirsiniz.

PiZap

PiZap, cihazınızda veya bir tanesinde bulunan resimleri Facebook hesabınızdan düzenlemenizi sağlar. Uygulamaya önceden yüklenmiş bir galeriden ücretsiz bir arka plan resmi de açabilirsiniz.

İlk adım görüntüyü kırpmanıza izin verir ve daha sonra bir efekt, metin, çıkartmalar ve kenarlıklar ekleyebilir ve görüntülerdeki arka planı kaldırabilirsiniz. Bir fırça aracı da var, böylece fotoğrafınızdaki herhangi bir rengi dört fırça boyutundan biriyle boyayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku