En İyi Webmaster Forumları Hangileri? - Teknofeed.COM

En İyi Webmaster Forumları Hangileri?

 En İyi Webmaster Forumları Hangileri?
Okunuyor En İyi Webmaster Forumları Hangileri?

Dünyamızın sanal aleme taşınmaya başlaması bu platformları yönetecek insanlara yani webmaster’lara olan ihtiyacı da artırdı. Her meslek ve sanat dalında olduğu gibi webmaster’lar da internette bir araya gelebilecekleri, bilgi paylaşımı ve ticaret yapabilecekleri webmaster forumlarında bir araya geliyorlar.

Türkiye’nin 56K modemlerle internete girdiği dönemlerde kurulan webmaster forumları fiber çağında da webmaster’ları bilgilendirmeye devam ediyorlar.

Web sitesi kurmak, kurmuş olduğunuz siteyi geliştirmek, SEO işlemleri ve web’e dair her konuda bilgilere erişebileceğiniz, ücretli veya ücretsiz destek alabileceğiniz en iyi webmaster forumlarını sizin için derledik.

Bu forum sitelerinde sorular sorabilir, sorulara yanıt vererek kendinizi geliştirebilir veya ticaret yapabilirsiniz (örneğin bir tema yapımcısıysanız bu forumlarda temalarınızı satılığa çıkartabilirsiniz).

İyinet.com

En iyi webmaster forumları iyinet.com

En iyi webmaster forumları iyinet.com

Neredeyse Türkiye’deki internet ile yaşıt olan iyine.com 2002 yılında kurulmuştur. İlk zamanlarda tek olmasının avantajı ile iyi bir çıkış yaşamıştır. Halen yayında olsa da popülerliğini yitirmiştir.

R10.net

En iyi webmaster forumları R10.net

Yayın hayatına 2005 yılında başlamıştır. Gelmiş geçmiş en büyük webmaster topluluğudur. Türkiye’nin önemli ve büyük ticaretleri burada gerçekleşmektedir. Üstelik Turkcell gibi kurumsal firmalarında burada üyelikleri bulunuyor ve bu platform tamamen ücretsiz. Fakat üye olmak için davetiyeye ihtiyacınız var. Davetiye için site üzerinden Ad Soyad, Kısa Özgeçmiş, Meslek, sahip olduğunuz web siteleri, varsa referans bilgileri ve neden üye olmak istediğinize dair kısa bir yazı ile başvuru yapabilirsiniz. Dönem dönem davetiyesiz fakat kimlik doğrulama yöntemiyle (kimlik ve kendi fotoğrafınızı göndererek) üye kabul ediliyor.

Wmaraci.com

En iyi webmaster forumları wmaraci.com

Webmaster forumlarının genç ve dinamik olanı. 2010 yılında kurulmuş ve iyi bir çıkış yapmıştır. Diğer forumlarda davetiye nedeniyle üye olamayanlar bu platformu kullanabilirler. (Üyelik için cep telefonu doğrulaması istenmektedir)

Bir webmaster forumunuz mu var? Siz de sitenizin bu sayfada yer almasını istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın