John Wick 3 İçin Efsane Bir Fragman Yayınlandı - Teknofeed.COM

John Wick 3 İçin Efsane Bir Fragman Yayınlandı

 John Wick 3 İçin Efsane Bir Fragman Yayınlandı
Okunuyor John Wick 3 İçin Efsane Bir Fragman Yayınlandı

İlk filmi ile kendi hayran kitlesini oluşturan ve sonrasında serinin ikinci filminde izleyicileri aksiyona doyuran John Wick efsanesi yine devam ediyor. John Wick: Chapter 3 – Parabellum olarak yeni bir tanıtım videosu yayınlanan filmde her zaman ki gibi bol aksiyon olacağa benziyor.

John Wick 3’ün fragmanı, 2. filmin bitiş yaptığı noktadan devam edecek. Hatırlarsanız ikinci filmin sonunda gizli bir suikast tarikatına “ex-communicado” olması için başına ödül konulmuş olan John Wick, kendisini bir kaçışmaca içerisinde bulur.. Farklı farklı intikam fikirleri ile, zekası ile kendine hayran bırakabilen John Wick, üç yıl geçtikten sonra sinemaya bomba gibi gelecek gibi görünüyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”15670″]

Efsane isim Keanu Reeves’in baş rol olarak yer almakta ve ünlü aktörün yanında bu isimlerde yardımcı oluyor; Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, T Laureiger Hu Chen, Yayan Ruhian ve Lance Reddick gibi tanıdık isimlerde John Wick 3 filminde yer alacak.

Mayıs’ta Vizyonda

17 Mayıs 2019 tarihinde beyaz perdede yerini alacak olan John Wick 3 filminin fragmanını hemen aşağıdan izlemeniz için biz aradan çekiliyoruz 🙂 İyi seyirler…

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın