Teknoloji Blogu

Korkunun en sade hali, Slender: The Arrival

Hadley / Parsec Productions’un hazırlamaya kollarını sıvadığı bu oyun; “fotomontaj ile korku kareleri yaratma” tekniğini kullanarak oyuncularını korkutmayı amaçlıyor.

  Oyunun daha önceki ücretsiz versiyonu olan ve beyaz suratlı, takım elbiseli, ince ve uzun “şey”i konu eden Slender: The Eight Pages’te, Slender Man’ın sekiz adet notunu, karanlık ve renk paletinin soluk olduğu bir ormanda bulmaya çalışıyorduk. Tabiki bu notları bulmaya çalışırken Slender Man ile göz göze geldikçe ölüme bir adım daha yaklaşıyorduk.

Yine Hadley / Parsec Productions, bu kez Blue Isle Studios ile birlikte oyunu devam ettirmeye hazırlanıyor. Slender: The Arrival bu sefer ücretsiz olmayacak ancak daha sağlam bir görsellik, üst düzey bir hikaye ve daha fazla bölüm ile bizlerle olacak. Blue Isle Studios’a göre oyun, bir önceki oyun olan Slender: The Eight Pages’ten çok daha fazla korku öğesi içerecek. Ve bu versiyonda ciddi anlamda korku yaşayacak, odanın ışıklarını açık tutacağız.

Sadece PC versiyonu hazırlanmakta olan bu oyunun ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz açıklanmadı. Fakat bu oyunu kaçırmamanızı kesinlikle öneririm.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. buse çınar diyor

    slender man gerçek mi ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku