Teknoloji Blogu

Msi Servis Hizmetleri ve Bilgisayar Tamiri

Bilgisayarların icadından beri, insanlar işlerinde bilgisayarlardan faydalanmaktadır. Bir çok sektörde işlerin işleyişini hızlandırmış, iş yükünde kolaylık imkanı sağlamıştır. Tabi ki her teknoloji gibi bilgisayarlarında faydaları gibi zararları da vardır. Uzun süre bilgisayar başında oturmak, insanların sağlığını etkilediği gibi, uzun süre çalışan bilgisayarlarda herhangi bir sorun varsa arızalanmaya başlar. Bunun için bilgisayarlarınızın Msi Sevis tarafından düzenli periyotlarda bakım görmesi gerekmektedir.

Özellikle iş yerlerinde kullanılan bilgisayarlar birde masaüstü bilgisayar ise, kasaların içerisi aşırı tozlanmaya maruz kalmaktadır. Bu şekilde aşırı ısınarak uzun süre çalışan bilgisayarlarda kalıcı ve masraflı sorunlar ortaya çıkacaktır. Özellikle Server gibi 7/24 açık kalması gereken sunucu bilgisayarlarınızın kesinlikle bakımları düzenli olmalı ve temiz çalışmalıdır.

Msi teknik servis

Msi Donanım Arızaları Sebepleri ve Çözümleri

Aşırı ısınarak ya da farklı bir sebepten dolayı iletkenliği azalan donanım bileşenlerinin çalışma ömürleri dolmuş demektir. Donanımların üzerindeki devre elemanlarından biri veya bir kaçı arızalanarak meydana gelen teknik sorunlarda Msi Teknik Servisi bilgisayarlarınızı en derinlemesine testlerden geçirerek net bir çözüm yolu sunmaktadır. Kalıcı ve performans düşüşü yaşanmayacak onarım ve değişim işlemlerinden sonra bilgisayarınızın son bir kez genel donanım ve yazılımsal olarak testleri yapılır. 

Asla kalitesiz veya çıkma yedek parça kullanılmasına müsaade etmeyin. Bu gibi bilgisayarınızın sağlığını düşürecek ve sizi devamlı uğraştırarak para ve vakit kaybına uğratacak servislerden uzak durmanız gerektiğini bilmelisiniz. Tercih ettiğiniz Msi Servisi Orijinal ya da A Kalite msi yedek parça kullanmalıdır.

Tabi ki teknoloji sektöründeki dolar bazlı fiyat artışları orijinal ürünlerin maliyetlerini de etkilemektedir. Bu yüzden genelde bilgisayar sahipleri tarafından A Kalite yedek parça tercih edilmektedir. Her iki seçenekte de uzman ekiplerimiz tarafından yapılan parça değişimleri garantili bir işlemdir. Msi Laptop Servisi arkasında durmayacağı hiç bir işlemde bilgisayar bitti diyerek sahibine teslimini gerçekleştirmez.

Ayrıca tüm Türkiye’den kargo firmaları ile ücretsiz şekilde bilgisayar alımı ve onarılmış bilgisayarların gönderimi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için https://tr.msi.com/page/service-location-new adresinden inceleme yaparak iletişim sağlayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. ummut diyor

    harika bir msi servis

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku