Riot Games Ne Kadar Kazanıyor? - Teknofeed.COM

Riot Games Ne Kadar Kazanıyor?

 Riot Games Ne Kadar Kazanıyor?
Okunuyor Riot Games Ne Kadar Kazanıyor?
Son zamanların en popüler oyununun yapımcı şirketi olan hatta Dünya’nın en çok oynanan oyunu ünvanına sahip olan oyunun yapımcı şirketi olan Riot Games ne kadar kazanıyor? Size şunu diyebilirim; “Riot Games’in kazandığı parayı bir çok çevrimiçi oyun kazanamıyordur.”
Her yıl kazancını ve servetini arttıran Riot Games, her sene farklı bir kazançla servetini açıklıyor. 2013’te ilk kazancı 700 milyon dolar olan Riot Games’in 2014’te ki kazancı 2 kat artarak 1.4 milyon dolara ulaşmış. Bu kazanca ulaşmasının en büyük nedenleri arasında şunlar yer alıyor. Öncelikle Riot Games tamamen oyuncu odaklı olduğundan oyuncularına asla desteği fazla görmüyor. Oyun hakkında bir sorununuz olduğunda Riot Games’de destek talebi oluşturduğunuz zaman illa ki o sorun çözümüne kavuşuyor.
riot-games-ne-kadar-kazaniyordur-manset
İşte bu gibi destekler ve daha bir çok yenilikle oyuncularına doyumsuz bir oyun keyfi sunan Riot Games’in bu kadar kazanmasında bir abartı yok, oyunlarına ve oyuncularına verdiği değerin karşılığını alıyor. Riot Games’in bu sene ki kazancı ise yani 2015’te kazandığı para tam tamına 1.7 milyon dolara yükselmiş. Her sene bu denli kazancını arttıran oyun yapımcısının oyununa getireceği yenilikleri hepimiz çok fazla merak ediyoruz…

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın