Teknoloji Blogu

Windows 12 Ne Zaman Çıkacak? Windows 12 çıktımı?

Windows 12 ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı merak edilen konular arasında yerini almaya başladı. Bizde sizler için Windows 12 çıktımı? Nereden ve nasıl temin edebilirsiniz tüm sorularının cevabını bulmaya çalıştık.

Windows 12 ne zaman çıkacak?

Windows 12 ne zaman çıkacak?  Cevaplanması oldukça zor konuların başında gelmektedir. Windows 11 tanıtılmasına rağmen çıkış tarihi henüz netlik kazanmamışken Windows 12 var mı arayışı içerisinde olan siz değerli okuyucularımız için net bir cevap vermek oldukça zor. Fakat bizlerde sizler gibi bu sorunun cevabını çok merak ediyoruz. Windows 12 çıkış tarihi resmi olarak duyurulduğu zaman bunu ilk öğrenen sizler olacaksınız.

Windows 12 ne zaman çıkacak
Windows 12 ne zaman çıkacak? Windows 12 çıktımı?

Windows 12 Lite ile Tanışın

Windows 11 henüz çıkmamışken internette Windows 12 Lite çıktığına dair paylaşımlar gelmeye başladı. Linux Lite 4.8 LTS’nin modlanmış bir versiyonu olduğu söylenen Windows 12 Lite, görünüm olarak Windows 10’a benzediği söylenmekte. İnternette dolaşan bilgilere göre Windows 12 Lite’ın yerel bir bilgisayar mağazasında satıldığını söyleyen kullanıcalar mevcut. Söylediklerine göre Windows 12 Lite’ı güncelleme seçeneği yok. Güncelleme özelliği olmadığı için muhtemelen güncelleme kaynaklı windows sorunlarıda yaşamayacaksınız. Bilgisayar mağazasında satılan windows 12 yani windows görünümlü Linux’un henüz indirme linkleri yok. Yorumlardan mail adresinizi bıraktığınız takdirde linkler gelir gelmez ücretsiz şekilde sizler ile paylaşacağız.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku