Ana Sayfa Telefon Apple-iOS App Store Haftanın Uygulaması: Instapaper
App Store Haftanın Uygulaması: Instapaper

App Store Haftanın Uygulaması: Instapaper

0

appstore-logo

Her hafta farklı uygulamaları ücretsiz sunan Apple, bu hafta çocuklar için bir uygulamanın haricinde genel olarak bir çok kişinin işine yarayabilecek bir uygulamayı haftanın uygulaması olarak seçti. Instapaper, Internet bağlantısı olmadan yolda, her an, her yerde ve tamamen düzenlenmiş bir şekilde okumak üzere makale kaydetmenin ve saklamanın en kolay yolu olarak tanımlanıyor.

instapaper_1-iOS instapaper_2-iOS

iPhone’unuz da veya iPad’inizde 500 makale, Instapaper web sitesinde sınırsız sayıda makale saklamanızı sağlayan Instapaper, internet gezerken ve dolaşırken, gördüğünüz makaleleri kayıt edebilir ve daha sonra okuyabilirsiniz.

18.0 MB boyutunda ki uygulama, daha önceden 3,99 dolardan satılıyordu. Haftanın App Store uygulamasını cihazınız üzerinden veya da aşağıdaki buton aracılığıyla direkt olarak cihazınıza kurabilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen