Teknoloji Blogu

SMS’leri Yanlışlıkla Silmenin Önüne Nasıl Geçilir?

0

Akıllı telefonların günümüzde günün her anında kullanılmasıyla birlikte kullanıcılar bazen dalgınlıkla SMS’leri silebiliyor ve bu durum bazı anlarda içinden çıkılamayacak bir hale geliyor. Özellikle iş hayatında çalışan ve yoğun olarak SMS iletişimini sağlayanlar için akıllı telefonlarda SMS’ler hayati önem taşıyor. Akıllı telefonunuzda yanlışlıkla SMS’lerinizin silinmemesi yedeklemeniz en doğru seçim olacaktır. Fakat sürekli olarak manuel olarak yedek almak da bir süre sonra bıktırıcı bir eylem olacaktır.

Bırakın Otomatik Yedeklensin!

SMS konusunda garantici davranmak için alınacak olan yedeklerin sizi uğraştırmaması adına SMS Backup & Restore uygulamasını kullanabilir birkaç dakika içerisinde tüm SMS’lerinizin yedeğini dahili telefon hafızasına kaydedebilirsiniz. Almış olduğunuz bu yedeği eğer isterseniz Dropbox veya benzeri depolayıcılar içerisinde saklayabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et