Teknoloji Blogu

Tamindir.com 10 Yaşında!

CNT İnteraktif A.Ş.’nin bünyesinde geliştirilen Tamindir.com 10. yılına girdi. İnternet medyasının yakından tanıdığı Tamindir, her Türk internet kullanıcısının en az bir kere ziyaret ettiği sitelerden bir tanesi. Her kategoride farklı programlara ev sahipliği yapan sitede videolu anlatımlar, haberler ve galeriler mevcut.

Türkiye’nin yazılım sektörünün genişlemesinde de payı bulunan Tamindir.com, kaliteli içerik konusunda örnek alınacak bir site. Aylık 11 milyon ziyaret alan site her zaman daha da iyi hizmet sunmak için çalışmalar içinde. Aynı zamanda aylık ziyaretçi oranını, hangi kategorilere daha fazla ilgi duyulduğunu ve yıllara göre Tamindir’in gelişmesini sergileyen İnfografik’te bayağı göz dolduruyor.

Tamindir.com 10 yaşında

Tamindir.com ailesi bu günü daha da özel kılmak için yıllardan beri alışkın olduğumuz logosunu yenileyerek sitelerine apayrı bir hava kattı. Peki sizlerde yenilenen logosunun yer aldığı hediyeler kazanmak istermisiniz? Hemen detayları öğrenmek için tıklayınız.

Bizleri de bu gününe ortak eden Tamindir.com ailesinin 10. yaşını kutlarız. 

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku