Teknoloji Blogu

Webrazzi kart nereden alınır, nasıl kullanılır?

0

webrazzi-ininal

Ön ödemeli alışveriş kartı ininal altyapısıyla birlikte hazırlanan Webrazzi kart, internet üzerinden alışveriş yapanlar için kolaylıklar sağlıyor. İninal kart, internette indirimli alışveriş yapmak isteyenlerin ve kredi kartı kullanmayanların yanında taşıması gereken bir kart. Kredi kartı gibi çeşitli prosedürlerden uzak tutan İninal kartı, MasterCard logosu gördüğünüz her yerde kullanabiliyorsunuz. Bu kolaylığı kendi okuyucularıyla da buluşturan Webrazzi, ininal altyapısıyla hazırladığı kartıyla okuyucularına çeşitli konularda indirim ve teklifler sunmaya hazırlanıyor.

webrazzi-kart

www.webrazzi.com/webrazzi-kart/ adresinden Ad Soyad ve Adres bilgilerinizi verdikten sonra 2-3 iş günü içerisinde ulaşan Webrazzi kartı, kartislemleri.ininal.com/pre-logi adresine girerek cep telefon numaranızla aktif edebiliyorsunuz. Kredi kartı gibi taksit imkanı sunmayan ininal kart, genellikle internet üzerinden alışveriş yapanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Örneğin; Facebook, Google, Samsung Apps ve Google Play gibi platformlar da reklam ve çeşitli alışverişlerde kredi kartı bilgisi vermeniz lazım olduğu için, elinizde olan bir ininal kartla yüklediğiniz bakiye kadar harcama yapabiliyorsunuz.

Webrazzi kart’ı sipariş ederken herhangi bir ücret almadığını, kargonun ücretsiz geldiğini ve bakiye yükledikten sonra dahi kesinti olmadığınıda belirtelim. Sadece kartınızı kullandığınız o ay içerisinde 1 TL’lik makül bir kesinti yapıyor. PTT, PTT Matik, Migros, Migros Jet ve Tansaş’tan bakiye yükleyebileceğiniz Webrazzi kartınıza kredi kartınızdan da online bakiye yükleyebiliyorsunuz. Fazla yaygın olmadığı için bakiye yüklerken “bu kartta neyin nesi?” gibi sorularla karşılabilirsiniz. PTT aracılığıyla bakiye yüklediğinizde sadece 0,25 krş işlem ücreti alıyor…

Sizler de denemek ve kullanmak istiyorsanız hemen www.webrazzi.com/2014/01/30/webrazzi-kart/ adresinde ki konuyu okuyabilir ve altında ki başvuru formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz. Eğer ki İstanbul’da ikamet ediyorsanız kargonun size gelmesi 2-3 gün sürerken, diğer illerde bir haftayı bulabiliyor.

Webrazzi kartınız ile ilgili işlemlerinizi, ininal.com adresinden takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et