Teknoloji Blogu

Yeni BMC Pro Çekici

0

Ağır ticari araç segmentinde uzun zamandır bekleniyordu, 2012 yılında yeni kabin kamuflajlı olarak objektiflere yakalanmıştı. Biz BMC PRO çekicinin yeni kabinini beklerken şirkette finansal sorunlar patlak verdi ve 2013 yılında marka iflas etti. Son olarak Ethem Sancak’ın yönetimine geçmesiyle marka yeniden toparlanma sürecine girdi.

Yazımızın konusu olan kamuflajsız fotoğraflar geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Fotoğraftan anlaşıldığı üzere şimdiye kadar üretilen en geniş hacme ve heybetli görünüme sahip. Tasarım kimine göre güzel kimine göre kötü olmasına rağmen bu tip araçlarda önemli olan dış görüntü değil. Sürücü konforu ve motor verimliliği olduğunu biliyoruz. Bu iki konu hakkında henüz marka tarafından yapılan bir açıklama veya görsel bulunmamasına rağmen 460 HP olabileceği söylentileri var. Eski kabin uzun yolculuklarda yetersiz kabin süspansiyonuyla sürücüyü yorabiliyordu bu yüzden yurt dışına çalışan araçlar arasında nadiren görüyorduk. Yenilenen kabin ve motorla uygun fiyat sağlanırsa yurtdışı çalışanlar için ithal marka bağımlılığının önüne geçebilmesini umuyoruz, satışların ise 2016 yılı başlarında olabileceği bekleniyor.

Araca ait fotoğraflar için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz:

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL