Teknoloji Blogu

ZenMate ile kesintisiz iletişim (VPN)

Özellikle mahkeme kararıyla engellenen sitelere erişebilmek için kullanılan VPN hizmeti, kullanmakta olduğunuz IP adresini değiştirerek yurt dışında ki bir sunucuya yönlendiriyor. Mevcut IP adresinizi, yurt dışında ki sunucuya yönlendirip farklı bir IP adresi kazandıran VPN programları, özgür dolaşmak isteyenler için birebir.

En İyi Ücretsiz ve Engellenemeyen VPN Programları için https://www.zovovo.com/en-iyi-ucretli-ve-ucretsiz-vpn-programlari/ sayfasına da bakabilirsiniz.

ZenMate-ile-vpn-keyfi

Bu konuda en çok bilenen programlardan birisi olan Hotspot Shield’ı reklamsız kullanmak için ücretli üyelik almak zorundasınız. Genellikle bir çok VPN hizmeti veren şirketler, ücretsiz üyeliğe sahip kişilere eziyet dolu zamanlar yaşatıyor. Bunun karşısına geçen ZenMate, tarayıcılarda bir eklenti şeklinde çalışıp sizlere özgür internet keyfi yaşatıyor. Sadece e-posta adresiniz ile kayıt oluyorsunuz ve süresiz, reklamsız internette dolaşıyorsunuz.

Zenmate-logo

VPN hizmeti konusunda en iyisi olan ZenMate, özellikle Google Chrome kullanıcılarının vazgeçilmez eklentisi. Amerika (New York), İsviçre (Zürih), Almanya (Frankfurt), İngiltere (Londra),  Hong Kong (Kowloon) şehirlerinde ki sunucularından hizmet veren ZenMate ile bu ülkelerden birisini istediğiniz an seçip o an o ülkeden internet giriyormuş gibi gezinebiliyorsunuz.
İndirdikten sonra sadece tarayıcıda çalışmayan program, isterseniz arka planda internete bağlı tüm programlarda ki kullandığınız IP’yi de değiştiriyor.

Sizlerde özgür interneti sınırsız yaşamak istiyorsanız hemen aşağıda ki buton aracılığıyla ZenMate’i tarayıcınıza kurabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku