Teknoloji Blogu

E Spor Sahnesini Değiştirecek Takım: FOX Balance

0

Ülkemizde e spora verilen değer diğer ülkelere kıyasla az olsa da bu durumun değişmesi için uğraşan bir ekip var. TGL ekibi ülkemizdeki e sporu geliştirmek için ellerinden geleni yapan bir topluluk. Çeşitli turnuvalar ve etkinlikler düzenlemesinin yanı sıra hem oyuncular hem de e sporcuların beraber vakit geçirebileceği bir ortam. Üstelik kendine ait e spor takımı FOX Balance ile de oldukça öne çıkıyorlar. Henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen oldukça yetenekli ve genç oyunculardan oluşan bu Türk e spor takımı hem Türkiye’de hem de uluslararası sahnede yarışmak ve kendilerini kanıtlamak için oldukça heyecanlılar. Devamlı eğitim almaları, her gün kendileri geliştirmeleri ve koçlarının devamlı desteği sayesinde ilerleyen zamanlarda oldukça başarılı olmaya adaylar.

e spor

Turkey Electronic Gaming League, kısaca TGL, e sporu geliştirme amacına sahip olsa da bu hiç basit bir olay değil. Düzenledikleri turnuvalar, yapılan etkinlikler ve oyuncuların beraber vakit geçirmesi e spor topluluğuna yarar sağlasa da e sporun kendisini de geliştirmek için projeler yapmak zorunda. İşte tam bu noktada FOX Balance e spor takımı devreye giriyor. E sporun hem kitlesini hem de sahnelerdeki performansı etkilemek için FOX Balance’tan beklentiler büyük. TGL diğer e spor organizasyonlarından farklı olarak, Türkiye’yi yurtdışında temsil etmenin yanı sıra, e sporda en önemli yer haline getirmeye çalışıyor.

Türkiye’nin önemini arttırmak için de her oyun alanında bir e spor takımının bulunması oldukça önemli. Bu şekilde hem içeriden hem de dışarıdan köklü değişiklikleri sağlayabilirler. FOX Balance şu anda League of Legends alanında üç takıma ve PUBG alanında bir takıma sahip. Valorant, ApexLegends ve Call of Duty gibi oyunlar için de yakın zamanda yeni takımlar da kurulacak.

Hayalleri Gerçekleştirmek için TGL

Ege YURTSEVER, e spor alanında yapacağı değişiklikler için büyük hayaller kurmuş durumda. Bu alanda kurduğu TGL topluluğuve FOX Balance e spor takımı da hayalleri gerçekleştirmek için yardımcı olamaya hazır. İlerleyen dönemlerde e spor alanında nasıl değişiklikler olacağını ve FOX Balance takımlarının nasıl başarılara imza atacağınız hep beraber takip edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et