Teknoloji Blogu

Google Sıralama Takibi Yapma Siteleri

0

Google sıralama takibi yapma siteleri, sitelerinin ne durumda olduğunu merak eden kişiler tarafından araştırılan ve oldukça ilgi çeken konulardan birisi olmaktadır.

Genel olarak ücretli bir şekilde kullanıma olanak sağlayan bu sitelerin ücretsiz olarak kullanılabileceği farklı versiyonları da bulunmaktadır. Elbette belli özellikleri daha az olabilse de çoğunlukla ihtiyacı karşılayacak nitelikte seçeneklerden söz etmek mümkündür. Google sıra bulucu şeklinde de bilinen bu siteler sayesinde belli bir konumda belli anahtar kelimelerin aramasıyla hangi öncelikte sitenin görüntülendiğini görmek mümkün hale gelmektedir. Sitelerin durumunu değerlendirmek isteyen kişiler için yazımızın devamında en iyi ücretsiz seçenekleri anlatıyor olacağız.

blank

Türkçe Google Sıra Bulucu

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Türkçe Google sıra bulucu arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Yabancı dille işlemler sağlamak anlama açısından güçlük yaratabildiğinden Türkçe hizmet sağlayan alternatiflerden yararlanmak istenebilmektedir. Bu bağlamda hangi alternatiflerin bulunduğu, bunlardan nasıl hizmet alınabileceği merak edilmektedir. Türkçe bir şekilde hizmet alabilmeyi sağlayan en iyi google sıra bulucu alternatifleri şöyle sıralanabilir:

  • Moradam: SEO çalışmaları da sağlayan bir ajans olarak hizmet veren bu sitenin google sıra bulucu olarak kullanılabilmesi mümkündür.
  • Fixerkit: Hem ücretli hem de ücretsiz paketleri yer alan internet sitesinin ücretsiz seçeneğinde bir internet sitesi için 10 kelimeye denk gelecek kadar düzenli takip olanağı yer almaktadır.
  • IHS sıra bulucu: Ücretsiz bir sıra bulucu hizmeti almak isteyen kişiler için en uygun sitelerden bir tanesidir. Oldukça basit bir kullanımı olan bu seçenekte düzenli olarak takip sağlanamamaktadır.
blank

Arama Motoru Sıralama

Arama motoru sıralama Google ve farklı arama motorları üzerinden ne ölçüde siteye bakıldığını görmek açısından öğrenilmek istenen bir durumdur. Algoritmalar hakkında fikir edinebilmek siteyi daha verimli yönetebilmeyi sağlamaktadır. Bu açıdan doğru SEO çalışmaları gerçekleştirmek, reklamları düzenli ayarlamak önem taşımaktadır. Doğru çalışmalar ile sitenin öne çıkarılması çok daha kolay hale gelmektedir.

blank

Bu açıdan kişilerin mevcut konumunu belirlemesi ve buna uygun hareket etmesi önemlidir. İçerik açısından ilgi çekici, bol anahtar kelimeli ve uzun metinler oluşturmaya özen göstermelidir. Bu açıdan arama motoru sıralama son derece verimli bir araştırma biçimidir.

Bir önceki yazımız olan En İyi WordPress Seo Eklentisi başlıklı makalemizde en iyi eklentiler wordpress, en iyi seo eklentisi ve SEO By Yoast Nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et