Teknoloji Blogu

Web Postegro Yeni Site – Postegro Web Giriş *2022

Web Postegro yeni site, postegro yeni link arayışı son zamanlarda artması sebebi ile wep postegro ekibi yeni bir site kurarak Postegro web giriş bilgileri ile tekrar kullanıcıların karşısına çıktı. Her ne kadar yeniden kapanma ihtimali olsa da şimdilik kaldıkları yerden gizli hesapları görüntüleme işlemlerine devam ediyorlar. Bu arada karşınıza çıkan Postegro yeni linklerinin hepsi güvenilir değildir. En güvenli adresleri aşağıda sizler için listeledik.

Postegro nedir?

Postegro gizli instagram hesaplarını görmeye yarayan bir uygulamadır. Bir adet hesap ile siteye üye olarak gizli profilleri görebilir, gizlice hikayelere bakma işlemi yapabilirsiniz. Belirli bir işlemden sonra kullanımı ücrete bağlıdır. Bir süre önce ülkemiz sınırları içerisinde kullanımı yasaklanmış ve site kapanmıştır.

Postegro Yeni Site

Postegro Yeni Site

Postegro’nun kapanmasından sonra bir süre Postegro yerine gelen uygulama arayışı artmıştır. Bu zaman aralığında bir çok kötü niyetli siteler türemiş, kullanıcı adları ve şifrelerini çalmıştır. Bu siteler, çaldıkları hesapları dolandırıcılık ve reklam işlemleri için kullanmışlardır. Postegro yeni site arayışı içinde olan kullanıcıların taleplerini görmezden gelmeyen Web Postegro ekibi hızla çalışmalara başlamış ve Postegro yeni site kurma işlemlerini hızlandırmışlardır.

Web Postegro Yeni Site

Web Postegro yeni site kurulum çalışmaları devam eden ekip, insanların dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemesi için kapanma riskine karşı yeniden sitelerini aktif hale getirdiler. Yeniden kapanma ihtimali olduğu için, bu kez postegro yeni linki her yerde paylaşılmamıştır. Muhtemelen linkler paylaşıldıkça yeniden bu siteler de yasaklanacak yada kapatılacaktır. En azından şimdilik yasaklanmadan sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

İnstagram gizli hesap görme ios başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Postegro Yeni Link 2022

Postegro yeni link araması yapan okuyucularımız sürekli sayfamızı takip ederek, en güncel ve çalışan linklere sayfamız üzerinden ulaşabilirler. Her hafta sayfamızdaki linkleri kontrol ederek çalışıp çalışmadığını güncelleyeceğiz. Linkler çalışmadığı zaman buradan yorum yaparak bizlere bildirmeyi unutmayın. En kısa sürede güncel servisleri sizler için paylaşacağız.

Postegro Yeni Site Adresleri

Buradaki sitelere giriş yapabilmek için Vpn üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Aksi halde sitelere ulaşmanız mümkün değildir.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL