Paramanya Nedir? Nasıl Oynanır? - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Paramanya Nedir? Nasıl Oynanır?

 Paramanya Nedir? Nasıl Oynanır?
Okunuyor Paramanya Nedir? Nasıl Oynanır?

Paramanya Nedir?
Son zamanlarda adını sıklıkla duyuran Paramanya, monopoly tarzı zar atma oyunudur. Eski adı “At Zarını Kur Şehrini” olan Paramanya’da zar atıp zarınız hangi bölgeye geldiyse orayı satın alabiliyorsunuz. Bu oyunda iflasta edebilirsiniz, tüm şehirleri satın da alabilirsiniz! Paramanya’nın en büyük sponsoru Joygame’dir. Joygame’in sponsorluğunda yürütülen Paramanya’da gayrimenkül zengini olmak istiyorsanız hemen akıllı telefonlarınızın mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

paramanya-hakkinda-kisa-bilgiler

Paramanya Nasıl Oynanır?
Paramanya’nın gelişmiş ve kullanıcı dostu temasıyla bu oyunda hiç zorluk çekmiyeceğinizin garantisini verebilirim. Oyunu hemen indirip hızlıca odalara giriş yaparak tüm şehirleri satın alıp var olan paranızı arttırarak profesyonel oyuncuların olduğu bölümlere giriş yapabilirsiniz fakat bu bölümlere giriş yapmak için ilk önce karakterinizi ve zarınızı geliştirmeniz lazım.

Paramanya’da ücretsiz ve ücretli zarlar, karakterler vardır. Her oyunda olduğu gibi ücretli eşyalar sizin kolayca üst seviyelere çıkmanızı sağlar, Paramanya’da da işler böyle yürüdüğünden ücretli eşyalar alarak profesyonel oyuncuların olduğu bölümlere giriş yapabilirsiniz. Size ilk başta verilen zarın bir üst modelini alırsanız şansınızı daha da arttırıp paranızı 2’e, 3’e katlayabilirsiniz ve son olarak Paramanya’da üst seviyelere ulaşmak istiyorsanız S karakterler almayı unutmayın…

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın