Teknoloji Blogu

Whatsapp Profilime Kim Baktı? Bakanları Nasıl Görebilirim? *2023

Whatsapp profilime kim baktı? sosyal medya platformlarının kullanımının yoğunlaşması ile birlikte whatsappta profilime bakanları nasıl görebilirim? 2022 yılında olduğu gibi 2023 de önemini uzun süredir koruyan en önemli seçeneklerden biri haline gelmiş olan Whatapp üzerinden kimlerin profile baktığı konusu büyük bir merak toplamaktadır. Uygulama günümüzde farklı çeşitliklerle sunulmakta ve sürekli kendisini geliştirmesiyle geniş bir kitleyi edinmektedir.

Whatsapp kişiler hakkında son görülmeyi görebilmeyi, mesajların ne zaman okunduğunu öğrenebilmeyi, profil fotoğrafı görüntülemeyi ve daha farklı pek çok olanağı sağlamaktadır. Bunların hepsiyle birlikte platformda hikaye paylaşımı da yapılabilmesi önemli bir avantaj sağlamıştır. Olanakların artması ile birlikte pek çok kişi birinin whatsapp profiline bakınca anlar mı gibi sorulara da yanıt aramaya başlamıştır. Whatsapp üzerinden erişilebilecek tüm bilgileri yazımızın devamında sizlere anlatıyor olacağız.

whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek
Whatsapp Profilime Kim Baktı Ücretsiz

Whatsapp Profilime Kim Baktı Nasıl Öğrenebilirim?

Whatsapp profilime kim baktı nasıl öğrenebilirim açısından öncelikle belirtilmesi gereken uygulamanın böyle bir olanak sağlamadığıdır. Kişiler profillerine bakan kişileri görebilmek için herhangi bir seçenekten yararlanamamaktadır. Esasen bu durum çoğunlukla diğer uygulamalarda da söz konusu değildir. Kişilerin onayını almamış, kabul edilmemiş bilgilerin sunulması mümkün olmadığı gibi yasal bir zemini de yoktur. Bu bağlamda uygulamalar ya rastgele isimler sağlamakta ya da tamamen dolandırıcılık üzerinden hizmet vermektedir.

Whatsapp profilime kimler baktı iphone

 Whatsapp profilime kim baktı yorumlar bağlamında bu tür uygulamalar değerlendirilmemelidir. Çoğunlukla yorumlar sahte olmakla birlikte hizmete daha fazla kişiyi çekebilmek amaçlı övgülerle doldurulmaktadır. Bu uygulamalar kişisel bilgileri çalabileceğinden uzak durulması gereken seçeneklerdir.

Whatsapp Profilime Kim Baktı İPhone 2023

Whatsapp profilime kim baktı arayışı için birçok sitede farklı farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bunun için hemen hemen her sitede en çok karşılaşılan uygulamayı makalemizin devamında sizler için ele aldık. Whatsapp profile bakanlar konusuna yazımızda yer alan en güvenilir uygulama aracılığı ile cevap bulacaksınız. Artık whatsapp da profile bakanları görme endişesi yaşamayacaksınız.

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakanları Nasıl Görebilirim?

Whatsapp durumuna gizlice bakanları görmek için aslına bakarsak açık bir yanıt içermektedir. Birilerinin whatsapp durumuna, paylaşımlarına gizlice bakmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken tek şey bu duruma bakmadan önce okundu bilgisini kapatmaktır. Okundu bilgisi kapaliyken duruma bakanları görme için bazı püf noktalar vardır. Duruma bakmanın ardından tekrar okundu bilgisi etkinleştirildiğinde karşı tarafın durumuna gizlice bakılmış olmaktadır. Sonradan durumu görüldüğünün anlaşılması mümkün değildir. Dolayısıyla Whatsapp durumuma gizliden bakanları görme bağlamında gizlice bakabilmek mümkün ama gizlice bakanları görmek mümkün değil şeklinde yanıt verilebilmektedir. Bu durum yalnızca karşı tarafın yanlışlıkla tekrar duruma bakması ile durumumu gizliden bakanları görme görülebilir hale gelmektedir.

Whatsapp Profilime Kim Baktı Ücretsiz Uygulama

Whatsapp profiline bakanları görme programı üçüncü taraf kişiler tarafından yazılmış, güvenilirlik olarak uzak durulması gereken uygulamalardandır. Teknofeed olarak siz değerki okuyucularımızın bilgilerini riske edecek hiçbir uygulamayı kullanmanızı önermeyiz. Fakat her ihtimali göze alarak bu tür programları kullanmak istediğiniz takdirde whatsapp profiline bakanlar arayışınız için kullanılabilecek uygulamalar sınırlı olmak ile birlikte şunlardır:

 • Whatsapp Plus
 • Whatsapp Aero

Whatsapp En Son Kim Bakmış: Whatsapp Plus

Whatsapp profilime kim baktı ücretsiz: Whatsapp Plus programı akıllı cihazlarınıza kurabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama kurulu olan cihazlardaki verileri toplayarak saklar. Uygulamayı cihazınıza kurduğunuz takdirde sizde bu veri tabanına dahil olursunuz. Bu uygulama üzerinden whatsapp ta profilime bakanları görmeniz için o kişilerinde bu uygulamayı kullanması gerekmektedir. Aksi halde görmeniz mümkün değildir.

Whatsapp Aero Profilime Bakanlar

Whatsapp profilime bakanlar kimlerdir görmek için whatsapp aero uygulamasını kullanabilirsiniz. Türk bir yazılımcı tarafından geliştirilen bu uygulamanın kısaca özelliklerine değinecek olursak:

 1. Gizliden gizliye profilinize kim bakmış görmeniz mümkün.
 2. Okundu, yazıyor, çevrimiçi gibi seçenekleri kapatabilir, siz karşıya görünmeden onu görmeye devam edebilirsiniz.
 3. Silinen mesajları ve hikayeleri görebilirsiniz.
 4. Mavi tik işaretini kaldırabilir gizlice mesajları görebilirsiniz.

Kısaca whatsapp aero ile profilime kim bakmış görmek münkün.

Whatsapp Profilime Kim Bakmış Görmek Mümkün mü?

Whatsapp profilime kim bakmış görmek mümkün mü? sorusuna cevap ararken birçok program ile karşılaşabilirsiniz. Bizim fikrimiz bu tür uygulamaları kullanmamanız yönünde olacaktır. Whatsapp bünyesinde böyle bir özellik olmadığı için 3. parti bir uygulama kurmak güvenlik açıklarına sebep olabilir. Yine de whatsapp profiline bakanları görme programı kullanmak isterseniz son tercih siz değerleri okuyucularımızın. Bu programların detaylı inceleyip en güvenli olanlarını sizler için ayrı bir makalede hazırlayacağız. Yorumlar kısmında yorum bırakırsanız mail yolu ile yazımız yayınlanınca sizlere bildirim gönderebiliriz.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı 2021

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı sorusuna net bir cevap arıyorsanız bu sorunuzun en doğru cevabı videomuz içerisinde mevcut. Sizler için en detaylı şekilde uygulamalı olarak whatsapp profiline bakanlar tüm detayları ile videoda.

Whatsapp Profilime Kim Baktı Ekşi

Whatsapp profilime kim baktı ekşi en merak edilenler arasında gelmektedir. Her ne kadar bu konuda birçok yorum ya da tanıtım bulunsa bile yine de dikkatli olmak gerekir. Whatsapp kim baktı 2021 kısmında yer alan tanıtım ve uygulamaların geneli dolandırma amaçlıdır.

Yasal olarak böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Whatsapp profilime kimler baktı iphone bu konuda bulunan link ya da uygulamaların geneli kişisel bilgileri ele geçirmek içindir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir. İstenmeyen sonuçlar ile bilgilerin çalınması gibi olaylar meydana gelebilir.

Whatsapp Profilime Kim Bakmış?

Whatsapp profilime bakanları görmek mümkün mü sorusu en merak edilenlerden olmaktadır. Fakat bu konuda bir hayli dikkatli olmak gerekir. Birinin WhatsApp profiline bakınca anlar mı sorusu karşısında böyle bir durumun söz konusu olmadığını bilmek gerekir. Şu an birçok profil üzerinde böyle bir durum söz konusu dahi değildir.

Her ne kadar birçok bu alanda uygulama ya da link olsa bile asla güvenilir değildir. Bu yüzden çok dikkatli olmak gerekir. Kişisel bilgilerin ya da farklı özel bilgilerin bir başkası eline geçmesi istenmiyorsa bu tarz alanlardan kesinlik ile uzak kalmak gerekir. Aksi halde istenmeyen sonuçların meydana gelmesi söz konusu olabilir.

Whatsapp durumuna gizlice bakanları nasıl görebilirim diye merak ediyor olsanız bile uygulamalar güvenli değildir.

Bizlere sormak istediğiniz soruları, yorum kısmından sorabilirsiniz. Dilerseniz mail adresinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede sizlere yardımcı olacağız.

Whatsapp gizlenen durumları görme

Rehberde Kayıtlı Olmayan Kişi Whatsappta Görünüyor

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
 1. Ali İsmail diyor

  Paylaşım için teşekkürler. WhatsApp profilime bakanlarında burda adı geçen uygulamayı kullanması zorunlu mu?

 2. Aleyna diyor

  Yazı için teşekkürler. Sitenizi bazı konularda ilgi ile takip ediyorum.

  Profilime kim baktı uygulamaları içinde en güvenilir hangisi, sorun çıkarmayan bir uygulama önerebilirmisiniz?

  Aero uygulaması güvenilir mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku