Teknoloji Blogu

Snapchat’te Fotoğrafları ve Videoları Galeriye Kaydetme *2022

Snapchat son zamanlarda mobil uygulamalar arasında en popülerler arasında yer alıyor. Snapchat’te videoyu telefona kaydetme istiyorsanız makalemizin devamında bunu nasıl yapacağınızı göreceksiniz. Snapchat kullanıcıları belirledikleri süre zarfında fotoğraf ve videolar ile arkadaşlarıyla mesajlaşabiliyorlar. Farklı işlevlere sahip olan Snapchat’te, yeni gelen bir özelik sayesinde kullanıcılar snapchatte fotoğraf ve videoları galeriye kaydetme şansına sahip oluyorlar.

Telefonda yer alan fotoğraf ve vidoların paylaşılmasına izin vermeyen Snapchat, sadece uygulama içerisinde çekilen görüntülerin paylaşılmasına izin veren uygulama görüntüleri kaydedilme özelliği ile birçok kullanıcısının isteğine cevap veriyor.

Snapchat’te Fotoğraf ve Video Telefona Nasıl Kaydedilir?

snapchat'te Fotoğrafları galeriye kaydetme

Snapchat fotoğraf ve videoyu galeriye kaydetme

  1.  Uygulamanın içerisindeyken resim veya videonuzu çekin.
  2. Çekmiş olduğunuz fotoğrafa veya videoya etiketler yahut notlarınızı ekleyin. 
  3. Daha sonra yukarıdaki şekilde olduğu gibi seçenekler sizlere sunuluyor.
  4. Alt kısımda yer alan seçeneklerden, süre ayarlama butonunun yan kısmında bulunan buton Kaydet butonu olarak tasarlanmış durumda.
  5. Kaydet butonuna basarak indirme işlemini gerçekleştirin. 

Artık snapchatte fotoğrafı galeriye kaydetme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiniz. 

Takıldığınız noktalarda mutlaka yorumlardan ulaşın arkadaşlar, en kısa sürede sizlere dönüş yapacağız.

Faydasını gördü iseniz yorum yazarak bizlere destek olabilirsiniz. Ayrıca başka yaşadığınız sorunlar var ise sizler için çözüm yollarını araştırıp paylaşabiliriz. Bu tür istekleriniz içinde yorum yapmayı unutmayın.

Kaynak: Google

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku